(دفترامام جمعه شهر فرح آباد(رودپی

نماز جمعه یک شبکه مهم و ارزشمند دینى، مردمى و حکومتى‏

(دفترامام جمعه شهر فرح آباد(رودپی

نماز جمعه یک شبکه مهم و ارزشمند دینى، مردمى و حکومتى‏

شما می توانید با شماره تلفن 33462055-011 با دفتر امام جمعه رودپی(فرح آباد) تماس حاصل فرمایید.
آدرس دفتر امام جمعه منطقه رودپی(فرح آباد): ساری - شهر تاریخی فرح آباد - بلوار امام رضا(ع)- طبقه فوقانی داروخانه دکتر زاهدی.

طبقه بندی موضوعی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه رودپی ( فرح آباد) حجت الاسلام محمدعابدی، امام جمعه بخش رودپی چهارشنبه (29شهریور) در کارگاه آموزشی تخصصی نماز و مهدویت ویژه روحانیون و ائمه جماعات مازندران درپلاژ وزارت کشور ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این کارگاه آموزشی در فرح آباد، گفت: برای ترویج نماز و مهدویت باید مواظب تبلیغ رسانه دشمن باشیم.

وی با اشاره به اینکه اگربرای رسیدن به خیمه ولایت اخلاص لازم است برای رسیدن به حریم کبریایی که نماز است هم اخلاص می خواهد، اظهار داشت: امروز برای کمک به دین، نماز و مهدویت باید دعوت کننده باشیم و خود عامل به عمل باشیم.

 

حجت الاسلام عابدی با بیان اینکه دشمنان اسلام وسایل زیادی را در اختیار دارند که سبک زندگی اسلامی ایرانی را به‌شکل دلخواه خود درآورند، افزود: ما در این دنیا هم قرآن و هم اهلبیت(علیهم السلام) را داریم که اگر به آنها تکیه کنیم قطعا تلاش دشمنان بی نتیجه خواهد ماند.

 

وی با تاکید براینکه سبک زندگی که در جامعه امروز شاهدیم با سبک زندگی اسلامی و مهدوی فاصله دارد، افزود: برای مقابله با این هجمه دشمن و رسیدن به وضعیت مطلوب بایستی به آموزه‌های حیات‌بخش اسلام، پناه ببریم.

n00313927-r-b-011.jpg (900×600)

n00313927-r-b-010.jpg (900×600)

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۶/۳۰
پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه رودپی ساری