(دفترامام جمعه شهر فرح آباد(رودپی

نماز جمعه یک شبکه مهم و ارزشمند دینى، مردمى و حکومتى‏

(دفترامام جمعه شهر فرح آباد(رودپی

نماز جمعه یک شبکه مهم و ارزشمند دینى، مردمى و حکومتى‏

شما می توانید با شماره تلفن 33462055-011 با دفتر امام جمعه رودپی(فرح آباد) تماس حاصل فرمایید.
آدرس دفتر امام جمعه منطقه رودپی(فرح آباد): ساری - شهر تاریخی فرح آباد - بلوار امام رضا(ع)- طبقه فوقانی داروخانه دکتر زاهدی.

طبقه بندی موضوعی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه رودپی شمالی، حجت الاسلام محمدعابدی، امام جمعه بخش رودپی شمالی شهر تاریخی فرح آباد در31مرداد در اولین جلسه راه اندازی شورای فرهنگ عمومی این بخش ضمن تسلیت شهادت حضرت جوادالائمه(علیه السلام) عنوان داشت: شش سال از تاسیس بخش رودپی شمالی می گذرد اما هنوز نمایندگی از دستگاه های اجرایی استان در این بخش راه اندازی نشده است و این ضعف محسوب می شود.

 

وی از این بخش بعنوان نگین ساحلی شهرستان ساری یادکرد و گفت: در این مدت فقط بخشداری، حوزه های مقاومت امام رضا(علیه السلام) و نرجس خاتون، کلانتری فرح آباد در این بخش فعالیت دارند.

 

حجت الاسلام عابدی به مجتمع های فرهنگی آموزشی ساحل دریای خزر اشاره کرد و افزود: در ایام مختلف سال به ویژه ایام نوروز و تابستان مسافران و گردشگران بسیاری از اقصی نقاط ایران اسلامی به سواحل این بخش مراجعه می کنند که می طلبد انجام فعالیت های فرهنگی در سواحل رودپی شمالی  بیش از پیش مورد توجه باشد.

 

وی ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی شورای فرهنگی عمومی در این بخش، ابراز امیدواری کرد جلساتی آتی این شورا و تصمیات مرتبط با توسعه فرهنگی بخش رودپی شمالی موجبات رونق و پویایی این بخش را فراهم آورد.

 

حجت الاسلام عابدی اظهار داشت: طی مکاتبه با تمامی دستگاه های عضو این شورا نسبت به معرفی یک نماینده دائمی و تام الاختیار اقدام خواهد شد.

 

محمود محمودی دنگسرکی، بخشدار رودپی شمالی در ادامه ضمن ارائه گزارش از روند اجرایی فعالیت ها در این بخش، آمادگی خویش جهت هرچه بهتر برگزار شدن جلسات شورای فرهنگی عمومی بخش رودپی شمالی را اعلام داشت.

 

وی  از دستگاه های عضو در این شورا خواست تا نماینده دائمی جهت حضور مستمر در جلسات این شورا، معرفی نمایند.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۶/۰۶/۰۴
پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه رودپی ساری